Logo Gminy Dobrcz

Turniej tenisa stołowego w grze deblowej o mistrzostwo gminy Dobrcz

W dniu 27 maja 2024 r. został rozegrany turniej deblowy w tenisie stołowym o mistrzostwo gminy Dobrcz. Zgodnie z tradycją pary deblowe były losowane przez zawodników. Mistrzami gminy zostali weterani tenisa stołowego Henryk Glura i Tomasz Topolski ,którzy w finale po zaciętej grze pokonali Janusza Musiała i Filipa Banacha. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Poniżej końcowa klasyfikacja turnieju.

  1. Henryk Glura Tomasz Topolski
  2.  Janusz Musiał Filip Banach
  3. Karol Kwardys Mikołaj Krasiński
  4. Cezary Pchełka Piotr Szymkowiak

Relacja : Jarosław Kwiatkowski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności