Logo Gminy Dobrcz

Turniej tenisa stołowego z okazji 32 edycji WOŚP

W hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrczu odbył się turniej tenisa stołowego z okazji 32 edycji WOŚP.  W turnieju wzięło 22 zawodników, którzy rozegrali pojedynki systemem pucharowym. Tak liczna grupa uczestników  była spowodowana zorganizowaną przy okazji turnieju zbiórką na rzecz fundacji WOŚP. Zebrane środki pieniężne są wyrazem wsparcia fundacji przez tenisistów stołowych sekcji ULKS Zryw Dobrcz i zostały wpłacone na konto WOŚP. Serdeczne podziękowanie dla wszystkich darczyńców biorących udział w turnieju.

Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

  1. Karol Kwardys
  2. Krzysztof Arkuszewski
  3. Tomasz Topolski
  4. Piotr Szymkowiak

Relacja Jarosław Kwiatkowski ULKS Zryw Dobrcz sekcja tenisa stołowego

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności