Logo Gminy Dobrcz

Uroczyste spotkanie z Sołtysami

Wczoraj (12.03.2024 r.) w sali widowiskowej GOK w Dobrczu odbyło się uroczyste spotkanie, zorganizowane z okazji święta naszych włodarzy sołectw. 
Podczas wydarzenia Wójt Gminy Dobrcz Andrzej Berdych podziękował Sołtysom za dobrą współpracę podczas całej kadencji 2018 – 2024 i oświadczył, że po jej zakończeniu przechodzi na zasłużoną emeryturę. Spotkanie było także okazją do omówienia bieżących spraw gminy. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności