Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Więcej możliwości rekreacji

Przesyłamy Państwu kolejne dobre wiadomości: w 2024 roku dzięki Funduszom Europejskim dla Kujaw i Pomorza powstaną atrakcyjne strefy czasu wolnego w Kusowie i Strzelcach Dolnych! Kolejne wnioski Gminy Dobrcz, które uzyskały dofinansowanie to:

  1. „Budowa placu zabaw, siłowni zewnętrznej oraz wiaty rekreacyjnej w Strzelcach Dolnych” – inwestycja będzie polegała na budowie wiaty rekreacyjnej, montażu urządzeń rekreacyjnych, budowie mini boiska i siłowni zewnętrznej, wykonaniu alejek spacerowych, utwardzeniu terenu, częściowym wykonaniu nowego ogrodzenia furtką, wykonaniu nasadzenia drzewa wysokopiennego oraz ozdobnych krzewów i roślin, a także wykonaniu zasiewu trawy. Całkowity przewidywany koszt wykonania zadania to kwota 350.648,20 zł, natomiast kwota 311.625,65 zł to wysokość pozyskanego przez Gminę Dobrcz dofinansowania. 
  2. „Budowa toru do jazdy na rolkach w Kusowie” – w projekcie zaplanowano tor do jazdy na rolkach o nawierzchni asfaltowej. Zadanie będzie polegało także na pracach rozbiórkowych istniejącej bieżni, renowacji trawnika oraz wykonaniu nasadzenia drzew. Całkowity przewidywany koszt wykonania zadania to kwota 419.171,61 zł, z czego 398.213,02 zł pokryje dofinansowanie. 

Do głównych założeń projektowych należy poprawa jakości życia oraz wzmocnienie więzi społecznych mieszkańców gminy Dobrcz. Realizacja inwestycji przyczyni się także do poszerzenia oferty infrastruktury służącej poprawie kondycji fizycznej gminnej społeczności. 

logotypy ZIT

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.