Logo Gminy Dobrcz

Wielkanocna wizyta u Seniorów

Przed nami Święta Wielkanocne, czyli rodzinny i uroczysty czas, skłaniający do refleksji. Z tej okazji nasi gminni Nestorzy z Klubu Seniora + w Magdalence zorganizowali odświętne śniadanie. Była okazja do rozmów, na żarty oraz pyszne jedzenie. Seniorzy otrzymali w prezencie piękne bratki, które zostały zakupione od lokalnego sprzedawcy, dzięki temu wspomnienie o dzisiejszej miłej uroczystości zagości w ich pamięci na dłużej. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności