Logo Gminy Dobrcz

Wójt Gminy Dobrcz podpisał umowę z wykonawcą na modernizacje stacji uzdatniania wody.

Zakład Usług Komunalnych, 4 grudnia 2024 r., ogłosił przetarg na projekt „Modernizacji stacji uzdatniania wody w Kotomierzu”, polegającej na budowie dwóch zbiorników retencyjnych o wielkości 150m3 wraz z infrastrukturą towarzyszącą i lampą UV w Stronnie.

19 grudnia nastąpiło otwarcie ofert złożonych przez pięciu oferentów, gdzie najkorzystniejszą ofertę złożyła firma HYDRO-MARKO Sp. z o.o. Sp. K.

Różnica pomiędzy najwyższą, a najniższą ofertą wynosiła blisko 500.000,00 zł.

 

Zakład Usług Komunalnych, 4 grudnia 2024 r., ogłosił również przetarg na projekt „Modernizacji stacji uzdatniania wody w gminie Dobrcz”. Inwestycja polega na budowie jednego zbiornika retencyjnego o wielkości 150m3 wraz z rozbudową sieci wodociągowej oraz infrastrukturą towarzyszącą przy stacji uzdatniania wody w Dobrczu. Obejmuje także budowę dwóch zbiorników retencyjnych o pojemności 150 m3 z rozbudową sieci wodociągowej oraz infrastrukturą towarzyszącą i lampą UV przy stacji uzdatniania wody w Trzeciewcu.

19 grudnia nastąpiło otwarcie ofert złożonych przez siedmiu oferentów, gdzie najkorzystniejszą ofertę złożyła firma HYDRO-MARKO Sp. z o.o. Sp. K.

Różnica pomiędzy najwyższą, a najniższą ofertą wynosiła ponad 700.000,00 zł.

 

Firma HYDRO-MARKO Sp. z o.o. Sp. K. wygrała przetarg dla obu inwestycji i to właśnie z nią Gmina Dobrcz, 15 stycznia 2025r. podpisała umowę na realizację.

Odbiór inwestycji zaplanowany jest jeszcze w tym roku.

 Projekty są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a dofinansowanie wynosi 85% kwoty całkowitych wydatków kwalifikowalnych projektu.

Zbiornik retencyjny do wody pitnej - źródło: www.hydro-marko.pl
Zbiornik retencyjny do wody pitnej; źródło: https://www.hydro-marko.pl/

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności