Logo Gminy Dobrcz

Wspólne działania w słusznej sprawie

Na pograniczu dwóch gmin, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 256, która prowadzi aż do Bydgoszczy wkrótce może powstać bardzo potrzebna ścieżka pieszo-rowerowa. W sprawie jej budowy władze samorządu : Dobrcza i Osielska oraz powiatu bydgoskiego przy wsparciu Radnego Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego Przemysława Sznajdrowskiego wystąpiły z pismem do Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

„Wierzę, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwany skutek i już wkrótce będziemy mogli napisać o pierwszych robotach budowlanych” – powiedział po spotkaniu Wójt Gminy Dobrcz Rafał Modlisz.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności