Logo Gminy Dobrcz

XXII edycja Konkursu Ekologicznego w Szkole w Dobrczu

Gdzie ostatniego dnia kwietnia najmocniej biło ekologiczne serce Gminy Dobrcz? W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrczu!

Pracownicy Urzędu Gminy w Dobrczu z radością uczestniczyli w XXII edycji Konkursu Ekologicznego im. Mirosławy Duszyńskiej, podziwiając zaangażowanie i imponującą wiedzę jego uczestników.

Za nasz skromny wkład w organizację wydarzenia otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom – dziękujemy za ten gest!

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom – to dzięki Wam idea ekologii ma tak silny głos w naszej Gminie!  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności