Logo Gminy Dobrcz

Zakończenie konkursu plastycznego „To oczywiste, chcemy aby powietrze w naszej Gminie było czyste!”

Konkurs plastyczny dobiegł końca! Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i gratulujemy wykonania kreatywnych oraz pięknych prac.

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy – pamiątkowe upominki jako wyraz uznania za ich wysiłek i talent.

Wręczenie nagród i upominków odbędzie się 26 kwietnia podczas „Eskapady” w Edukacyjnej Zagrodzie Wiejskiej w Kozielcu.

Szczegółowe informacje dotyczące godziny rozdania nagród zostaną wkrótce opublikowane na stronie internetowej Gminy Dobrcz oraz na Facebooku.

Dziękujemy za udział i do zobaczenia na uroczystym wręczeniu nagród!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności