Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Spotkanie profilaktyczne z Michałem „Miśkiem” Koterskim
W dniu 31 marca 2026 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu młodzież z klas starszych z szkół podstawowych z terenu Gminy Dobrcz miała okazję spotkać się z panem Michałem Koterskim.
Rozmowy dotyczy uzależnień, wyjścia z nałogu ale też hejtu i innych formach przemocy.
Pan Koterski w sposób ciekawy opowiedział historię swojego życia uświadamiając młodym ludziom, że każdy wybór jaki dokonają przyniesie konsekwencje w przyszłości.
Spotkanie zorganizowano wspólnie z Gminną Biblioteką publiczną w Dobrczu.
Zdjęcia: https://gminadobrcz.pl/aktualnosci/spotkanie-autorskie-z-michalem-koterskim.html


