Logo Gminy Dobrcz

Odwiedziny uczniów ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych wybrali się dziś (17.10.2024 r.) na wycieczkę do Dobrcza. Głównym punktem programu były odwiedziny Urzędu Gminy w Dobrczu, gdzie uczniowie porozmawiali z Wójtem Gminy Dobrcz Rafałem Modliszem oraz mieli okazję sprawdzić, jakie sprawy można załatwić w Urzędzie. Podczas wizyty widoczne było zainteresowanie dzieci, które zadawały mnóstwo ciekawych pytań. Dziękujemy za odwiedziny !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności