XXII edycja Konkursu Ekologicznego w Szkole w Dobrczu
Gdzie ostatniego dnia kwietnia najmocniej biło ekologiczne serce Gminy Dobrcz? W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrczu!
Pracownicy Urzędu Gminy w Dobrczu z radością uczestniczyli w XXII edycji Konkursu Ekologicznego im. Mirosławy Duszyńskiej, podziwiając zaangażowanie i imponującą wiedzę jego uczestników.
Za nasz skromny wkład w organizację wydarzenia otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom – dziękujemy za ten gest!
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom – to dzięki Wam idea ekologii ma tak silny głos w naszej Gminie!



